Operasyon Yönetimi çalışanlarımız, imkanları kısıtlı okulların hem fiziksel ihtiyaçlarını hem de öğrencilerin okulla ilgili kişisel ihtiyaçlarını karşılamayı tercih etti ve kendine "Her Çocuk Bir Dünya" ismini seçti. Gönüllülerimiz 2008’den beri “Toplum Gönüllüleri Vakfı –TOG’a düzenli bağış yapmakta ve düzenledikleri kermes vb etkinliklerle gelir yaratmaktalar.

Gönüllülerimiz, düzenli bağış ve çeşitli kampanyalarla yarattıkları gelirle bugüne kadar:

Kocaeli-Çayırova Atatürk Lisesi YİBO, Diyarbakır Hatip İlköğretim Okulunun hem fiziksel ihtiyaçlarına destek olurken hem de bu okullardaki öğrencilerin ihtiyaçları için yanlarında oldular. Bir yanda da Van depreminden etkilenen çocukların yüzünü güldürmek için oyuncak toplama kampanyası gibi benzeri etkinlikleri düzenlediler.

Gönüllülerimiz aynı zamanda TOG gönüllüleri ile birlikte Samsun ilinde düzenli olarak okulları destekleme kampanyası yürütüyorlar. Bu kapsamda TOG’un “Bir El Atak” projesiyle imkanı kısıtlı 6 köy okulunda öğrenim gören 140 çocuğa ulaşıldı, 3 köy okulu onarıldı, 140 çocukla etkinlikler gerçekleştirildi.

Siivil toplum kuruluşlarının stand organizasyonlarına da katılan gönüllülerimiz topladıkları bağışlarla Samsun Vezirköprü - Tekke - Atakum - Çarşamba ilçelerinde 4 köy okulunun boyanmasını - onarılmasını sağladı. 117 öğrencinin çeşitli kırtasiye ihtiyaçları karşılandı. TOG İğne Deliği ile 23 Nisan ‘da müzik atölyeleri yapılarak köy çocuklarının ilk defa tanıştıkları enstrümanlarla konser vermeleri sağlandı. Mesleki kütüphane projesiyle gençlerin meslek gruplarıyla buluşmasına aracılık edildi. Çayırova Sevgi evlerinde çeşitli yaş gruplarına ait çocukların ihtiyaçları aynî yardımlarla karşılandı.

Bununla birlikte Yapı Kredi Atletizm takımının desteğiyle Adım Adım koşularında TOG adına toplanan bağışların da gönüllülerimizin etkin görev aldığı projelerde kullanılması sağlanmaktadır.